• baner1
  • baner2
  • baner3

Czcigodny Księże Dyrektorze,
Bardzo dziękuję za list z dnia 8 maja 2007 r. z miłym zaproszeniem do objęcia patronatem honorowym II Festiwalu Muzyki oratoryjnej Musica Sacromontana 2007 w Gostyniu. Zaproszenie z przyjemnością przyjmuję. Cieszę się bardzo, że uczestnikiem tegorocznego Festiwalu będzie również Chór naszego Uniwersytetu.
Życząc Księdzu Dyrektorowi i wszystkim Organizatorom powodzenia w przygotowaniach do kolejnej edycji Festiwalu,
   Łączę wyrazy szacunku
   Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
   ks. prof. dr hab. Stanisław Wilk 

Lublin, 22 maja 2007 r.


..........................................................................................................................................................

 

Czcigodny Księże Dyrektorze,
Dziękując za propozycję, z przyjemnością obejmuję honorowym patronatem II Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana 2007.


Święto muzyki – organizowane w pięknej scenerii, barokowej świątyni Księży Filipinów w Gostyniu na Świętej Górze – przyciąga miłośników i znawców utworów o charakterze religijnym, wybitne osobowości kultury i sztuki oraz wytrawną publiczność. Niepowtarzalna atmosfera, talent wykonawców oraz wysoki poziom artystyczny wydarzenia czynią z niego jedno z najbardziej refleksyjnych i pełnych zadumy spotkań z muzyką. Jestem przekonany, że tegoroczny, II Festiwal Muzyki Oratoryjnej – którego głównym przesłaniem jest ewangelizacja poprzez kulturę – cieszyć się będzie zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu, wszystkich zaproszonych gości i miłośników unikatowych kompozycji muzycznych.
Ceniąc Państwa wkład w upowszechnianie i promocję wartościowych form muzycznych, życzę Czcigodnemu Księdzu Dyrektorowi, wszystkim Organizatorom i uczestnikom Festiwalu wielu niezapomnianych chwil, spędzonych w tak zacnym gronie.
  
Z wyrazami szacunku
  
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
   Marek Woźniak 

Poznań, 22 maja 2007 r.


bocznypanel swieta gora

bocznypanel plyty

bocznypanel fragmentykoncertow

bocznypanel manuskrypty
bocznypanel 1procent

palestrina

© Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera | Kontakt