• baner1
  • baner2
  • baner3

XV Festiwal Muzyki Oratoryjnej MUSICA SACROMONTANA
Gostyń – Święta Góra 2020

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera serdecznie zapraszam na XV festiwal Muzyki Oratoryjnej MUSICA SACROMONTANA 2020 Gostyń – Święta Góra.
Tegoroczny festiwal odbędzie się w szczególnych warunkach organizacyjnych, w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.
Ze względu na ograniczenie liczby widzów, należy pobrać wejściówki z rezerwacją miejsca, które już są dostępne na Świętej Górze, na furcie klasztornej, w dni powszednie 8:30 – 19:00, w niedzielę 8:30 – 13:00.
Jedna wejściówka umożliwia jednej osobie wejście na jeden koncert. Ponadto każda wejściówka zawiera także tekst oświadczenia. Aby wziąć udział w koncercie, należy oświadczenie własnoręcznie podpisać i oddać je przedstawicielowi Organizatora bezpośrednio przed lub po każdym koncercie przy wejściu do Bazyliki.
Osoby spoza Gostynia zainteresowane udziałem w koncercie/tach proszę o kontakt drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ze wskazaniem terminu/ów koncertu/ów.
Jednocześnie proszę śledzić na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej www.jozefzeidler.eu, ponieważ warunki udziału w koncertach mogą ulec zmianie ze względu na panujący stan epidemiczny.
Regulamin przeprowadzenia festiwalu można tu pobrać.

 

Leszek Jankowski
Dyrektor organizacyjny Festiwalu
MUSICA SACROMONTANA


Gostyń, 4 września 2020 roku


bocznypanel swieta gora

bocznypanel plyty

bocznypanel fragmentykoncertow

bocznypanel manuskrypty
bocznypanel 1procent

palestrina

© Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera | Kontakt